A jeśli turnieje Ultimate Padel Wycieczka, mniej podniesiona niż ta Premier Padel, czy gracze byli sposobem na zdobycie lub odzyskanie pewności siebie?

Jak widzieliśmy wcześniej, Javi Leal i José Diestro, rozczarowując na Bliskim Wschodzie, powrócili na zwycięską drogę w Leganés, podobnie jak ostatnio Lucas Campagnolo i Agustin Gutiérrez. A dzisiejszego popołudnia te pary naśladowały Victoria Iglesias i Barbara Las Heras, również w trudnych zmaganiach w Riyadzie, a zwłaszcza w Doha.

Hiszpanie, którzy stanowią drugą drużynę na przedmieściach Madrytu, nie drżeli przed przystąpieniem do rywalizacji z Nurią Vivancos i Martą Arellano. Faworyci wygrywają 2/6 2/6 i bez problemu awansują do pozostałych wydarzeń. Jutro w meczu przeciwko Carli Mesie i weteranom Cata Tenorio Victoria i Barbara będą próbowały nabrać trochę większej pewności siebie. Ale strzeż się Mesa i emerytowany Tenorio są w dobrej formie, udowodnili to, sprawiając dziś małą niespodziankę zwycięstwem nad Merino / Saiz po dużej walce: 6/0 4/6 7/6.

Resztę meczów w Leganés we wtorek:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !