Śledź finałową rundę 16 Padel Tour Leganés Otwarte w tę środę, z bardzo ładnymi plakatami na przedmieściach Madrytu.

Najlepsi uczestnicy turnieju spisali się wczoraj w Leganés i dzięki temu dzisiaj są już w 1/8 finału. Kilka meczów wydaje się bardzo atrakcyjnych, jak Bautista / Muñoz kontra Esbri / Rico, Leal / Diestro kontra Ayats / Guerrero, Riera / Araujo kontra Canovas / Velasco, Sharifova / Carnicero kontra Talavan / Rodriguez…

Będziemy także oczywiście śledzić spotkanie Francuzki Alix Collombon i Juliety Bidahorrii z Sandrą Bellver i Marią Rodriguez. Mecz, który nie będzie transmitowany, ale jego wynik będzie można śledzić za pośrednictwem znacznik dziś rano, zaraz po pierwszym meczu, w którym na torze 3 wystąpią Zapata / Goenaga i Benitez / Del Castillo.

Warto dodać, że do ćwierćfinału zakwalifikowali się już Xisco Gil i Ramiro Moyano, którzy skorzystali na wycofaniu się Semmlera/Lijo z powodu kontuzji Galicyjczyka.

Program dnia ICI.

Aby śledzić mecze na torze centralnym, znajdziesz je poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !