Franczyzowa MiastoPadel nadal się rozwija. Po Clermont-Ferrand i Dijon, przyszła kolej na Lyon, aby otworzyć swoje nowe centrum. Nowy klub będzie miał dwa tory i zlokalizowany będzie na terenie istniejącego już centrum UrbanSoccer.

UrbanPadel de Lyon uzupełnia i tak już znaczącą ofertę franczyzy, ponieważ ta struktura jest obecnie dziewiąty otwarty ośrodek przez grupę. Ale bądź ostrożny, UrbaniePadel nie planuj się tam zatrzymać i pragnie w roku 2024 dalej poszerzać swoją ofertę.

Jest także w ośrodku miejskimPadel co będzie się działo w ten weekend pierwszy P2000 w sezonie. Kierunek Nantes-Carquefou do 3 dni szalonej rywalizacji. Oczywiście turniej będzie w całości transmitowany i transmitowany na żywo Padel Magiczny telewizor, od tego piątku, 13h :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.