Nawet najszybszy człowiek w historii nie mógł uciec przed zapałem padel. Usain Bolt pojawił się niedawno w swoich sieciach społecznościowych w utworze: padel wraz z byłymi jamajskimi sportowcami wysokiego szczebla. Wystarczyło jedno słowo od wielokrotnego medalisty olimpijskiego, aby rozpalić świat padel.

Jeśli niektórzy gracze, jak niejaki Mike Yanguas, zostawili mały komentarz pod publikacją Usaina Bolta, Premier Padel nie przegapiłem tego zdjęcia. Mały telefon z toru?

PIERWSZY-PADEL-REAKCJA-USAIN-BOLT

Usain Bolt jest częścią długą listę osób publicznych zostańcie fanami naszego sportu. Nowe zainteresowanie „Lightning Bolt”. padel nada naszemu sportowi nowy wygląd.

Ikona Igrzysk Olimpijskich 2024, czy Usain Bolt mógłby dać impuls igrzyskom olimpijskim? padel i pomóc mu w jego marzeniu o zostaniu sportem olimpijskim? Przypadek do naśladowania ...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.