Podczas gdy finał Premier Padel Wchodzi P1 Rijad Arturo Coello / Agustin Tapia et Alejandro Galan / Juan LeBron w stolicy Arabii Saudyjskiej kręciło się pełną parą, ta ostatnia miała w przerwie naglące pragnienie.

Stamtąd zwrócił się do swojego kolegi z drużyny, aby go o tym poinformować i powiedzieć, że nie będzie go przez kilka minut. Właśnie w tym momencie mieszkaniec Madrytu odpowiedział, że wolałby nie jechać, uważając, że jeździ tam trochę za często.

Zdumiony Andaluzyjczyk potwierdził mu, że tak, to prawda, dużo oddaje mocz. A kiedy wstał, aby udać się do małego kącika, Alejandro Galan poprosił go, aby wrócił „gorący”. Kiedy mieszkaniec Puerto de Santa Maria wyjechał, jego partnerka wyjaśniła trenerowi powody, które skłoniły go do takiej decyzji. Tak naprawdę wierzy, że za każdym razem, gdy Juan wraca z toalety, dwójka przyjaciół od początku jest zerwana.

Poniżej przedstawiamy tę przetłumaczoną wymianę zdań:

Juan Lebron: Idę do toalety ok ?
Alejandro Galan: Wolę, żebyś nie odchodził
Juan Lebron: Co?
Alejandro Galan: Dużo sikasz!
Juan Lebron: Tak, znam człowieka
Alejandro Galan, podczas gdy jego kolega wstaje: Ale wróciłeś gorący!

Alejandro Galan do swojego trenera : Za każdym razem, gdy idzie do łazienki, od początku nam przeszkadza. Zawsze. Nie wiem, co on robi.

Jedno jest pewne, w najbliższą niedzielę przerwa Juana Lebrona na toaletę nie przeszkodzi im w opuszczeniu Riyadu pierwszy tytuł w kieszeni.
Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.