T-shirt z pewnością tak nigdy tak dużo nie mówiło się na świecie padel. Ucieszony możliwością zemsty na Javim Garrido i Miguelu Yanguasie w Acapulco, Juan Lebron po zakończeniu meczu machnął swoją koszulką w stronę przeciwników.

Gest, który niektórym nie przypadł do gustu, ale który wyraźnie rozśmieszył Jorge Martineza i Ale Galana (przynajmniej z perspektywy czasu).

Rzeczywiście, po pierwszym secie finału wygranym 6:0 przez Tapię i Coello, Lebron zmienił koszulkę, co wywołało małą kpinę na andaluzyjskiej ławce rezerwowych. Martinez rozpoczął działania wojenne krótkim stwierdzeniem: „Tym razem zdejmij koszulkę bardzo wcześnie”, Galan dodał: „Poczekaj trochę. Został jeszcze jeden zestaw. Komentarze, z których wynika, że ​​obaj panowie podeszli do wydarzenia z humorem, ale też, że Galan nie do końca wierzył w trzeci set w niedzielę…

Aby zobaczyć sekwencję:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !