Trudne warunki w Arabii Saudyjskiej (wiatr i słońce) oznaczają, że gracze czasami mają pewne trudności, jak widzieliśmy wiele niespodzianek i tu z Gemma Triay który podczas próby uderzenia przyjmuje piłkę w głowę.

Le padel wymaga od nas precyzji i zwinności, a czasami oferuje nam nieoczekiwane momenty. Podczas Premier Padel W Riyadzie P1 miała miejsce dość zabawna scena. Jako dowód, zostało to rozpowszechnione wszędzie w sieciach społecznościowych. Rzeczywiście, Gemma Triay znalazła się w sytuacji co najmniej niezwykłej, przypominającej niektóre wyczyny pewnego Zinedine zidan, także fan padel, ale w zupełnie innym kontekście.

W palącym słońcu i kapryśnym wietrze Arabii Saudyjskiej Triay przygotowywała się do uderzenia, można powiedzieć, że była to jej popisowa sesja. Jednak tym razem żywioły zdecydowały inaczej. Zamiast uderzać piłkę rakietą, Gemma uderzyła ją głową. Moment równie komiczny, co nieoczekiwany, który nie omieszkał wzbudzić reakcji i komentarzy.

Jeśli podczas spotkania z Sofią Saiz i Melanią Merino w końcu wyłoni się czołowa rozstawiona, nie odniosła ona tak naprawdę sukcesu w swoim saudyjskim turnieju, zdobywając eliminacja kwartalna...

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.