Jon Sanz i Coki Nieto często dają show na torze, ale także poza nim! Rzeczywiście, kilka razy widzieliśmy, jak wyróżniali się w tym sezonie przy zmianie stron, i na pewno pobawić się trochę aparatem.

W Mediolanie podopieczni Maxiego Grabiela nie zmieniają swoich przyzwyczajeń. Wczoraj w meczu przeciwko Coello i Tapii (porażka 6/4 6/4) Coki Nieto chciał przypomnieć swojemu trenerowi, że woleje, których musiał bronić, nie były takie same, jak woleje Jairo Bautisty, niekoniecznie znanego z szybkich wolejów. Sanz może się tylko zgodzić z Madryniańczykiem: „Niestety…”

Andaluzyjczyk doceni…

Navarrese nie boi się też kpin, po wykonaniu niekonwencjonalnego woleja forhendowego, skorzystał z okazji i posłał mały wślizg do Miguela Lampertiego, który dzięki swojemu szczególnemu chwytowi czasami sprawia wrażenie, jakby lekko odpychał piłkę w woleju forhendowym ...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !