Ale Galan i Juan Lebron pokazali bardzo wysoki poziom gry od początku WPT German Open, czego dowodem jest szalony punkt przeciwko Diestro/Lealowi.

Zwyczajowo mówi się, że wielcy mistrzowie są najpotężniejsi, gdy są oparci o ścianę. I to właśnie udowadniają nam Juan LeBron i Ale Galan niektórzy widzą separację w tym delikatnym sezonie, naznaczonym kontuzjami i frustracją.

Wychodząc z przedwczesnej eliminacji w Madrycie, która nastąpiła tuż po stracie trenera, Hiszpanie mają nóż w zębach. Po zdominowaniu Gila/Moyano w pierwszej rundzie w Düsseldorfie, Ale i Juan dosłownie zmiażdżyli Diestro i Leala wczoraj w rundzie XNUMX.

Zwycięscy 6/1 6/1 Hiszpanie byli nie do odparcia, o czym świadczy ten szalony punkt, naznaczony niesamowitą obroną, w tym jedną z rakietą za plecami Galana. Rozpieść siebie !

Galan Lebron, czy będą mogli kontynuować grę na tym poziomie w Niemczech? Odpowiedz już dziś wieczorem!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !