Kiedy World Padel Tour Menorca Open, dziennikarz Nacho Palencia powiedział Coello i Tapii, że zakończą sezon numer 1, jeśli Di Nenno i Stupa przegrają z Lebronem i Galanem. Coello miał trochę trudności z uwierzeniem w to i my to rozumiemy!

Rzeczywiście, jak wiadomo, Superpibes rzeczywiście przegrali z zawodnikami Jorge Martineza, ale wciąż mogą zakończyć sezon na pierwszym miejscu!

W tej chwili każdy z nich traci po 1935 punktów do Coello i Tapii, a do rozdysponowania na gracza pozostało 3500 punktów (dwa turnieje Open 1000 i finał Master, który daje 1500). Jest zatem całkiem możliwe, że Stupa i Di Nenno dogonią, ale aby tego dokonać, będą musieli spisać się praktycznie bezbłędnie i liczyć na błędy przeciwników. Wygląda to na skomplikowane, ale nie niemożliwe, bez urazy dla Nacho Palencii!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !