Runda 20/10 finału pomiędzy Belą/Yanguasem a Arroyo/Rubio była bardzo gorąca wczoraj wieczorem na stadionie Roland-Garros. Wisząc na torze, mecz także wisiał na nim, a gracze, którzy często wychodzili z XNUMX×XNUMX, aby narzekać na różne sytuacje przed sędzią.

Najbardziej godną uwagi skargą jest ta, w której Miguel Yanguas po nieudanym uderzeniu, które dało Rubio par 4, zaczął twierdzić, że piłka została przebita w stronę sędziego głównego.

Przekonany, że w paryskim upale nie uda mu się spudłować takiego ciosu, Andaluzyjczyk wmawia sobie, że piłka jest pęknięta i nie odrywa się od niej wraz z sędzią. Ten ostatni wyjaśnia mu, że piłka jest tylko trochę napompowana (sgonfia po włosku), ale ponieważ „Mike” zdaje się nie do końca rozumiał język Dantego, mimo to prosi o powtórzenie tematu (mimo że dzieje się tak tylko wtedy, gdy piłka jest wyraźnie przebita, a nie wtedy, gdy brakuje jej lekkiego nacisku).

Raczej księżycowa sytuacja, którą możecie zobaczyć ponownie poniżej:

Ci, którzy mają najdłuższą pamięć, pamiętają również, że to nie pierwszy przypadek incydentów podczas meczu, w którym na parkiecie obecni są zarówno Yanguas, jak i Rubio!

Ostatecznie Bela i Yanguas wygrali mecz po kontuzji Rubio (7/5 6/7 2/0 ab.), ale biorąc pod uwagę nastawienie i momenty dezorientacji, ten ostatni nie przekonał wczoraj wieczorem na Chatrier. Muszą się zebrać w sobie, jeśli chcą wyeliminować LeBrona i Galana w ten piątek.

komputer: Premier Padel

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !