W 2001 r....frank ustępuje miejsca euro, francuska drużyna piłkarska jest już od trzech lat mistrzem świata, a obecnie mistrzem Europy. W tamtym czasie padel jest jeszcze w fazie embrionalnej. Sport ten jest mało znany ogółowi społeczeństwa, ale już wprawia Hiszpanię w wibracje.

Jeszcze nieAle galan lubArturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,...którzy chodzą w pieluchach po domu rodziców. Na szczycie rankingu na chwilę znajdziemy dwóch panów (po raz kolejny to Bela i JMD zakończą rok na szczycie). A raczej dwóch przyjaciół. Jeden się nazywa Gaby Reca. Inny, Seba Nerone.

Seba Nerone jest pięciokrotny mistrz świata, z ponad 25 lat spędzonych na stokach padel. Jest to również były numer 1 na świecie, zatem w 2001 r. Od 2021 roku Seba Nerone jest na emeryturze, ale nadal pracuje dla firmy padel. Znany jest ze swojej pozycji komentatora, a także roli trenera Bliźniacy Alayeto, obecnie także na emeryturze. Seba Nerone również ma przy sobie swoją akademię Padel Miasto, Turyn.

Gaby Reca spędziła na boisku tyle samo czasu, co Seba Nerone, a także była na szczycie tabeli padel światowy. Urodzona przez Argentyńczyka i francuską matkę, Reca ma podwójne obywatelstwo francusko-argentyńskie. Mimo wszystko nie będzie reprezentował Francji na zawodach międzynarodowych. Dziś jest Gaby Recajeden z najlepszych trenerów na świecie, i nosi także czapkę trener reprezentacji ArgentynyPrzy Rodrigo Ovide.

Chociaż ci dwaj gracze się wycofali padel, jakość piłki nadal tam jest! Obaj weterani udowodnili to niedawno na torze padel. Możemy to powiedzieć: technika i talent nadal tam są!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.