Wendy Barsotti doznała zwichnięcia prawego ramienia w P1000 de All In Padel SPORTOWE. Francuz nie będzie więc mógł wziąć udziału w stażu reprezentacji Francji na Mistrzostwa Świata.

Usłyszałem klekot

Padel Magazine : Właśnie zwichnąłeś ramię, powiedz nam, co się stało?

Wendy Barsotti:"Grałem po lewej podczas All In P1000 Padel Sport, tak jak wtedy. Myślałem, że nadal mam silne ramię, ale wcale nie..."

"Przy uderzeniu usłyszałem kliknięcie i moje ramię zdecydowało się zwichnąć, na szczęście samo wróciło na miejsce 10 sekund później, ale to wystarczyło, aby uszkodzić więzadła... Można powiedzieć, że to sezon, który nie kończy się na szczycie."

Patrząc w przyszłość

Padel Magazine : Ta kontuzja będzie więc miała konsekwencje w bardzo krótkim okresie, a mianowicie staż we francuskiej drużynie...

Wendy Barsotti:"Dokładny. Widziałam mojego lekarza, który postawił mnie w całkowitym wyłączeniu na trzy tygodnie, czas na wyzdrowienie. Zadzwoniłem więc do trenera Robina Hazizy, aby powiedzieć mu, że nie będę mógł uczestniczyć w obozie selekcyjnym w tym roku.

Padel Magazine : …Ale także na Mistrzostwach? A Mistrzostwa Francji?

Wendy Barsotti:„Nie chcę rzutować się tak daleko, czekam, aby dowiedzieć się, czy moje ramię jest dobrze traktowane. A najważniejszego tam nie ma, widzę dalej i projektuję się na nowy pełny sezon.

„Ten sezon był skomplikowany. Ta kontuzja oznacza odnowienie czegoś pięknego. Pojechałem do Hiszpanii, aby zrobić krok naprzód w mojej grze i moich celach. Patrzę w przyszłość!"

martin barsotti monako

Moje ambicje pozostają niezmienione

Padel Magazine : Jak podchodzisz do powrotu do zdrowia i nadchodzącego sezonu? Znalazłeś kolegę z drużyny na przyszły rok?

Wendy Barsotti:"Będę postępować dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza, nie podejmę niepotrzebnego ryzyka. Zależy mi na tym, aby wyleczyć się doskonale, aby móc wznowić w jak najlepszych warunkach. W tym celu rozpoczynam sesje fizjoterapeutyczne, aby pomóc w leczeniu.
Zadzwoniłam również do Marianne Vandaele, jestem wielkim zwolennikiem uzdrawiania magnetycznego i ona jest do tego najlepsza. Ciało jest niesamowite i z jego pomocą możliwe są cuda.”

„Moje ambicje pozostały niezmienione! Chcę jeszcze bardziej rozpocząć sezon 2023, moje ciało wysyła mi wiadomość, słucham. 2022 już za mną, nie mogę się doczekać wspaniałego roku, który mnie czeka.”

"Jeśli chodzi o poszukiwanie partnera to nie było to moim priorytetem zaraz po kontuzji, ale nic mnie nie martwi, wszystko sprowadza się do tego, kto wie jak czekaće. "

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !