Firma Wilson była gospodarzem ekskluzywnego wydarzenia w Rzymie z okazji wprowadzenia na rynek swojej nowej rakiety tenisowej padel : Bela v2.5 we współpracy z legendarnym graczem padel Fernando Belasteguina.

Spotkanie odbyło się 6 kwietnia w sklepie partnerskim Wilsona, Cisalfa, w Rzymie. Pierwsze osoby, które przybyły do ​​sklepu, otrzymały upominki, dzięki czemu ten dzień stał się niezapomnianym momentem dla miłośników sklepu. padel Włosi.

Kolekcja prezentuje trzy nowe rakiety padel : Bela Pro v2.5, Bela Elite v2.5 i Bela LT v2.5. Zaprojektowane, aby uczcić pamiętne dziedzictwo Beli, rakiety Bela v2.5 zostały stworzone dla graczy poszukujących równowagi pomiędzy atakiem i obroną. Rzeczywiście, wszystkie oferują duży punkt uderzenia.

Mówiąc o inauguracji, Fernando Belasteguín, światowy numer 1 w padel przez 16 lat powiedział: „Uwielbiałem dzielić się swoją pasją padel z fanami podczas tego wydarzenia i zapoznaj ich z nowymi rakietami. Bardzo się cieszę, że dzięki mojemu doświadczeniu mogę przyczynić się do wprowadzenia na rynek najskuteczniejszych produktów we współpracy z firmą Wilson. A w tym roku jeszcze więcej, bo to mój ostatni rok na torze."