Pary Castellon/Collombon i Godallier/Navarro przegrały w czwartek w XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Albacete Challenger.

Mieliśmy nadzieję, że jutro w ćwierćfinale będzie przynajmniej jeden tricolor, ale tak się nie stanie. Rzeczywiście, ku zaskoczeniu wszystkich, Alix Collombon i Jessica Castello, rozstawione z numerem 6, zostały zdominowane przez Mari Carmen Villalbę i Ana Catarinę Noguiera. Outsiderzy, którzy grali razem dopiero drugi mecz, dzielnie rozegrali swoje szczęście i odeszli z wygraną w dwóch setach: 6/4 6/1. Po Botello/Leal dla mężczyzn, to kolejna sensacja dnia w Albacete.

I prawie była trzecia! Na nieszczęście dla francuskich kibiców Léa Godallier i Teresa Navarro nie osiągnęły tego, co byłoby wyczynem tego czwartku. W przeciwieństwie do rozstawionej 2, Gonzalez / Ortega, para francusko-hiszpańska przegrała z niezwykłą dokładnością: 6/4 4/6 6/4. Okrutna porażka Léi i Teresy, ale koniecznie zachęcająca niecały tydzień od Brukseli Padel Open.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !