Lyonnaise odniosła sukces podczas startu w konkursie, wygrywając z Jessica castello 7-5 / 6-3 przeciwko Hiszpanom Caldera Beatriz et Carmen Goenaga. Podobnie jak w Madrycie, francusko-hiszpańska para wygrała bilet wstępu do rundy XNUMX.

Po głodnym pierwszym secie Alix i Jessica wrzucili wyższy bieg, aby pokonać swoich przeciwników w prostych setach i zachować siłę na jutrzejszy mecz.

Rzeczywiście, zmierzą się na ósmym miejscu z dwoma finalistami ostatniego World Padel Tour Adeslas Madrid 2021: Bea González et Łucji Sainz, oczywiście niezwykle solidna para, na której będą próbowali się zemścić. Hiszpanie wyeliminowali ich na tym samym etapie rozgrywek w Madrycie z ostrym wynikiem 6/2 6/0.

Życzymy powodzenia ostatniemu francuskiemu reprezentantowi tego turnieju, ponieważ Léa Godallier i Ariadna Cañellas przegrali z Loreną Rufo i Martą Talavan: 6/3 6/4.

Na koniec wróćmy do wielkiego występu, który miał miejsce dzisiaj: zwycięstwo Carli Mesa i Barbary Las Heras przeciwko rozstawionemu Araujo / Amatriain 7, proszę w setach prostych. Zwycięstwo 6/3 6/4 zawodników trenowanych przez Jorge de Benito, znany Hiszpan we Francji !