Jednym z najbardziej oczekiwanych meczów tej XNUMX/XNUMX finału był oczywiście rewanż pomiędzy Victorią Iglesias / Aranzazu Osoro a Carlą Mesą / Claudią Jensen i nie zawiódł!

Zmiecione 6/1 6/2 przez graczy Jorge de Benito w Getafe, Victoria Iglesias i Aranzazu Osoro zemścili się w Alicante. Po ciężkiej walce poprzedniego dnia z Rufo / Araujo, rozstawiona ósemka miała dziś jeszcze przed sobą ważny mecz.

W przeciwieństwie do ostatniej konfrontacji między tymi dwiema parami, dzisiejsze spotkanie było bardzo zacięte, ale znów padło po stronie Jensen / Mesa, którzy osiągnęli ostatni set bardzo wysoki poziom. Dzięki temu zwycięstwu 7/6 5/7 6/1 finaliści Getafe Challenger zmierzą się jutro z Gemma Triay i Alejandrą Salazar jutro w ćwierćfinale. Liczby 1 mają zacząłem dziś rano świetnie i udowadniają, że w Alicante są już w świetnej formie. Czy podopieczni Jorge de Benito będą w stanie stworzyć nową sensację?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !