Ćwierćfinały Amsterdam Open wydały swój werdykt, a zmagania ośmiu par spodziewane są dzisiaj o godzinie 11:XNUMX na torze centralnym.

Josmaria / Sanchez, droga królewska?

W pierwszym półfinale kobiet zmierzą się numer jeden świata, Paula Josemaria i Ariana Sanchez. para niespodzianka z tego ostatniego kwadratu, Aranzazu Osoro i Jessica Castello. Rozstawiony z numerem siódmym będzie miał wiele do zrobienia, aby pozbawić Josemarię/Sancheza kolejnego finału i przerwać ich imponującą passę zwycięstw.

To prawie klasyk!

W drugiej porannej rotacji Alex Ruiz i Juan Tello zmierzą się z niestrudzonymi Fede Chingotto i Paquito Navarro. Para Ruiz/Tello nadal rośnie w siłę w Amsterdam Open i zamierza uniemożliwić Chingotto i Navarro dotarcie do nowego finału w tym sezonie.

Brea / Gonzalez: lepiej zakończyć sezon?

Walki zostaną wznowione o godzinie 16:11 drugim półfinałem kobiet. Gemma Triay i Marta Ortega spotkają się z Delfi Breą i Beą Gonzalez. Czy para hiszpańsko-argentyńska, znajdująca się w złej spirali w ostatnich turniejach, zdoła zapobiec nowemu, zaskakującemu regularnością finałowi w Ortega/Triay? Od czasu ich związku w czerwcu obaj gracze zagrali 11 półfinałów w XNUMX turniejach.

Finał przed czasem

W ostatnim spotkaniu dnia zwycięzcy German Open Alejandro Galan i Juan Lebron zmierzą się z wicemistrzami Martinem Di Nenno i Franco Stupaczukiem. Obie pary musiały ze sobą walczyć w ćwierćfinale, tracąc po jednym secie. To już trzecie spotkanie tych drużyn w tym sezonie, z przewagą Lebrona/Galana. Czy zatem Di Nenno i Stupaczukowi uda się po raz pierwszy zwyciężyć z byłymi liderami świata? Odpowiedź na koniec dnia.

HARMONOGRAM PÓŁFINAŁÓW OTWARTYCH AMSTERDAM

Wszystkie spotkania będą transmitowane na kanałach grupy Canal Plus, od godziny 11:360 w Canal Plus XNUMX.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.