Tylko jeden mecz dzieli ich od losowania finałowego WPT Amsterdam Open: Benjamin Tison i Clément Geens przechodzą trzecią rundę previas.

w sposób dobrą dynamikę od początku kwalifikacji w holenderskim mieście para francusko-belgijska po raz kolejny pokazała dobrą formę na turnieju. Tison i Geens rozegrali bardzo solidny mecz z Borisem Castro Garcią (115) i Marcosem Gonzalezem Blanco (176). Prawdziwa satysfakcja dla tego duetu, autora dobrego meczu: „Clément był potworny i dobrze go wspierałem”, gratuluje trójkolorowemu pod koniec meczu.

TISON-GEENS-PREVIAS-AMSTERDAM-OTWARTE

Obu zawodnikom pozostał już tylko jeden stopień do wspięcia się w tych previach. Zmierzą się z Exequielem Mouriño Proasi (118) i Sergio Nieto Simonem (146), którzy również są w tym turnieju w bardzo dobrej formie. „Runda dostępna”, jak oświadczył Benjamin Tison na koniec trzeciej rundy previa.

Mam nadzieję, że szczęście uśmiechnie się do Clémenta Geensa i Benjamina Tisona! Byłby to pierwszy przypadek, w którym Belg dotarł do stołu finałowego etapu World Padel Tour.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.