Wielu fanów o tym marzyło, będą mieli do tego prawo w przyszłym tygodniu: Javi Garrido i Momo Gonzalez zmierzą się w Holandii z Sanyo i Agustinem Gutierrezem!

To jest szok pierwszej rundy World Padel Tour Otwarte zawody Decathlonu w Amsterdamie. Sanyo i jego siostrzeniec, półfinaliści w Madrycie, będą rywalizować ze swoimi byłymi kolegami z drużyny, Andaluzyjczykami Momo i Garrido. Mecz wyraźnie śmierdzący prochem, który odbędzie się we wtorek późnym popołudniem. Uwaga, w ramach Dutch Open rozegrany zostanie kolejny mecz pomiędzy byłymi kolegami z drużyny: Muñoz/Bautista vs Lamperti/JM Diaz, młodość kontra doświadczenie!

Kilka innych pierwszych rund w Holandii zapowiada się gorąco, jak Moyano/Gil kontra Tello/Ruiz czy Di Nenno/Stupa kontra Diestro/Leal!

Wśród dziewcząt będziemy oczywiście śledzić dwie Francuzki Alix Collombon i Léę Godallier oraz ich partnerki Lorenę Rufo i Eli Amatriain. Obydwa francusko-hiszpańskie duety mają prawo do remisów przypominających te z Niemiecki Open. Rzeczywiście, Léa i Eli zmierzą się z dwiema bardzo bliskimi im w rankingu zawodniczkami, Carolina Navarro i Marina Guinart, podczas gdy Alix i Lorena po raz kolejny nie są rozpieszczane, ponieważ po Alayeto dziedziczą dwie inne legendy padel świat: Patty Llaguno i Lucia Sainz.

Czy tym razem będziemy uprawnieni do zwycięstw Francji?

Gdy nie jest to w zwyczaju, z góry będziemy mieli dwóch Francuzów. Benjamin Tison i Belg Clément Geens rozpoczną swoje zmagania w sobotę o godzinie 10:00, pokonując innego Belga, Maxa Deloyera i jego hiszpańskiego partnera Alvaro Solę.

Carla Touly i weteranka Nela Brito rozpoczną zmagania o godzinie 11:00 w poniedziałek z młodzieżowcami Marią Castañerą i Mireią Herradą.

Poprzednie tabele:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !