W swoim drugim wspólnym meczu Mari Carmen Villalba i Carmen Goenaga odniosły już referencyjne zwycięstwo w turnieju WPT Challenger w Calanda.

Związany ostatnio, doświadczona Villalba i obiecująca Goenaga już ujawniają swój pełny potencjał. Rzeczywiście, Hiszpanie stworzyli małą niespodziankę w World Padel Tour Bajo Aragon Challenger, eliminując Alix Collombon i Jessicę Castello.

Francuzka i jej partner walczyli dobrze, ale w spornym meczu to outsiderzy wygrywają 7/5 6/4. Dzięki temu sukcesowi oferują sobie miejsce w ćwierćfinale. Będzie to albo przeciwko faworytom Llaguno i Riera, albo przeciwko Bidahorria / Fernandez.

Po stronie tricolor mamy jeszcze dwie szanse na ćwierćfinał, ponieważ dziś po południu grają pary Navarro / Godallier i Esbri / Tison. Mecze, dla których możesz śledzić ewolucję partytury za pomocą WPT Marcador.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !