Ukoronowani mistrzowie pierwszego w historii turnieju roku na blockchain.com Miami Padel Otwórz 2022, Fernando Belasteguin i jego partner Arturo Coello doskonale rozpoczęli sezon.

Ale po tym wspaniałym występie, wyniki pary hiszpańsko-argentyńskiej nie nadawały się do końca.

Rzeczywiście w Reus, Bela et szyja wpaść w 1/8 finału przeciwko outsiderom meczu, Miguel yanguas et Jorge Nieto. Dobrze zregenerowany po emocjach Argentyńczyk i jego młody partner poradzą sobie nieco lepiej, awansując do 1/4 finału w Vigo i Alicante. Niestety dla nich upadną za pierwszym razem Stupa et Alex Ruiz, druga twarz do liczb 1, Galan i Lebron.

Tyle do powiedzenia, że legenda o pehuajo a „Arturito” przyjedzie z kłami do Belgii, a dokładniej do Brukseli, gdzie odbędzie się z 3 do 8 maja WPT Circus Bruksela Padel Open.

Rywalizacja w tym sezonie jest bardzo zacięta i trudno wymienić prawdziwych faworytów. Ten "Król Bela” jak i jego młody podopieczny będą musieli dać z siebie wszystko na torze, aby wyrwać zwycięstwa, które poprowadzą ich prosto na drogę nowej koronacji.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.