Bruksela Otwarta – World Padel Tour oferował zarówno widowisko, jak i wiele zwycięstw w 2 setach, a czasem nawet dotkliwe porażki w tych kwartach.

Piątkowy dzień bez wątpienia upłynął pod znakiem sprawy Alexa Ruiza.

Kilka poprawek...

Momo González i Sanyo Gutierrez walka Alexa Ruiza i Juana Tello w 2 zestawach 6/1 7/6. Będziemy pamiętać o tym dużym kontrowersja tego meczu 5/4 i poważnego meczu nowej pary Sanyo / Momo

Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno miał dobry mecz na zakończenie przygody Fernando Belasteguina i Mike'a Yanguasa (6/3 6/3). Pod koniec meczu Bela poczują, że stać ich na jeszcze więcej. Temu pierwszemu skojarzeniu między dwoma graczami może nadal brakować automatyzmu przeciwko parze takiej jak Stupa / Di Nenno.

W drugiej części tabeli Paquito Navarro i Fede Chingotto dał nauczkę Josete Rico i Agustina Gutierreza. Ciche zwycięstwo 6 / 3 6 / 1. W półfinale zagrają z huraganem Coello/Tapia, który jeszcze nie przegrał na ww World Padel Tour a kto poprawił Coki Nieto i Pablo Lima 6/0 6/2. To dopiero 25. wygrana z rzędu, obecna passa.

Wyłaniają się faworyci

Podobnie jak w przypadku panów, obecni są faworyci.

Dwie ulubione pary, które zdobyły tytuł w Brukseli, zdołały zakwalifikować się do półfinału, nawet jeśli ich sposób działania był zupełnie inny.

Ari Sánchez i Paula Josemaría odbył się przed Jessica Castello i Claudia Jensen w dwóch zestawach 6 / 2 6 / 4 .

W półfinale zmierzą się m.in Marta Ortega i Sofia Araujo zwycięsko nad Virginia Riera i Tamara Icardo 6 / 3 7 / 6 .

zespół Rodrigo Ovide'a, Gemma Triay i Ale Salazar miał trudny start Lucia Sainz i Aranza Osoro, ale zdarza się: 4-6, 6-2 i 6-3. Nawiasem mówiąc, ta kwarta jako jedyna została rozegrana w 3 setach.

W najbliższą sobotę zmierzą się Salazar / Triay Delfi Brea i Bea González który cicho bije Marty Caparros i Carmen Goenaga (6/1 6/4).

Półfinały początek o 10:XNUMX na żywo w Canal +. Piękne plakaty na jednogłośny turniej w Brukseli.