Maxi Sanchez i Lucho Capra zdeklasowali Pabla Limę i Franco Stupaczuka w ćwierćfinały World Padel Tour Cascais Otwarte !

Na tym spotkaniu, które zapowiadało się dość napięte, nie spodziewaliśmy się takiego scenariusza. Co gorsza, naprawdę nie wyobrażaliśmy sobie, że faworyci będą tak manipulowani w 20×10.

Jednak w obliczu argentyńskiej pary, która grała na bardzo wysokim poziomie, Limie i Stupie zdawały się brakować rozwiązań. W ważnych kwestiach Capra i Sanchez zawsze potrafili coś zmienić. Szczególnie skuteczni byli ci, którzy zdobyli wszystkie decydujące punkty spotkania (5), zdobywając 5 przerw na 6 okazji! Przeciwnie, Argentyńczyk i Brazylijczyk również zdołali sobie pozwolić na 6 breakpointów, ale nie przekonwertowali żadnego…

W takich warunkach trudno walczyć, a wynik na korzyść Capry i Sancheza jest bardzo surowy: 6/1 6/1 w zaledwie godzinę gry!

Jutro Argentyńczycy skrzyżują się z Ale Galanem i Juanem Lebronem, którzy zdominowali Momo Gonzalez i Alex Ruiz w dwóch setach (7/6 6/2). Na nową niespodziankę?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !