Po zakończeniu ostatecznego mistrza separacje przyspieszają na World Padel Tour. Najnowsza, pomiędzy Argentyńczykami Maxi Sanchez i Lucho Capra.

C'est le Argentyńska gazeta Olé który nas uczy, Maxi Sanchez i Lucho Capra nie będą kontynuować w 2022. Dwaj mężczyźni, którzy zebrali się razem po jednym turnieju rozegranym w 2021, będą mieli raczej dobry sezon, z tym tytułem jako punktem kulminacyjnym na Masters of Valladolid.

Pokonany w pierwszej rundzie finału mistrzowskiego (przez przyszłych zwycięzców, Lebrona i Galana), dwóm rodakom udało się dotrzeć do półfinału tylko raz po koronacji w czerwcu.

Prawdopodobnie niewystarczające wyniki dla Maxi Sanchez, ponieważ jeśli wierzyć Lucho Caprze, to były numer świata 1 byłby źródłem separacji:

„Rozmawialiśmy przed turniejem w Buenos Aires i powiedział mi, że ma inną opcję. Myślał o tym od kilku dni iw końcu zdecydował się na zmianę. Rozumiem jego decyzję, to część naszego sportu.(…) Mamy bardzo dobre relacje.”

W tej chwili nie wiemy jeszcze, z kim każdy z dwóch graczy zagra w przyszłym sezonie, ale czeka nas wiele zmian. World Padel Tour !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !