Półfinaliści WPT Chile Open są znani pod koniec wieczoru, z jednym wyjątkiem.

Jeśli chodzi o kobiety, wielką niespodzianką dnia jest eliminacja w dwóch setach numer 1 na świecie Ariany Sánchez i Pauli Josemaríi, ofiar Claudii Jensen / Jessiki Castelló. W połowie Brea i Araujo zmierzą się z Gemmą Triay i Alejandrą Salazar. Druga połowa będzie przeciwna Claudia Jensen i Jessica Castello do pary Sainz/Osoro.

Wśród mężczyzn faworyci Galan i Lebron narzucili się bez nadmiernego wykorzystywania swoich zasobów, podczas gdy Pincho Fernandez i José Diestro stworzyli nową niespodziankę, pokonując Federico Chingotto i Javiego Garrido w trzech setach. Dwie zwycięskie pary z tego szczytu tabeli zmierzą się jutro.

Stupaczuk i Di Nenno mieli mniej problemów z pozbyciem się Maxi Sancheza i Lucasa Campagnolo. W połowie trafią na parę Coello/Tapia, która miała pierwszego seta zawieszonego (7/6) przeciwko Lucho Caprze i Agustinowi Gutierrezowi, zanim zrobiła dołek w drugim (6/2).

Wyniki pań

► Delfi Brea / Sofia Araujo pokonały Alix Collombon / Carlę Mesę 6/3 6/1

► Claudia Jensen / Jessica Castelló pokonała Arianę Sánchez / Paulę Josemaríę 6/3 7/6

► Alejandra Salazar / Gemma Triay pokonali Bárbara Las Heras / Verónica Virseda 6/0 6/1

► Lucía Sainz / Aranza Osoro pokonują Patty Llaguno / Victorię Iglesias 6/4 6/4

Wyniki Panowie

► Galan / Lebron pokonuje J. Barahona / J. Garcia Mora 6/4 6/4

► Stupaczuk / Di Nenno pokonują Maxiego Sancheza i Lucasa Campagnolo 6/3 6/2

► Pincho Fernandez / José Diestro pokonali Federico Chingotto / Javiego Garrido 3/6 6/3 6/3

► Coello / Tapia vs Capra / Gutierrez: 7/6 6/2

Znajdź je Wyniki turniejów na żywo

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.