Po raz pierwszy od prawie roku nie mieliśmy finału z czterema graczami tej samej narodowości w męskim turnieju Open lub Masters World Padel Tour !

To proste, podczas finałów ostatnich 18 Open lub Masters of the World Padel Tour, każdorazowo reprezentowane były co najmniej dwie narodowości. Jeśli zawodnicy obecni na tym etapie rozgrywek zawsze pochodzą z trzech krajów: Argentyny, Brazylii i Hiszpanii, rzadko spotyka się w finale czterech obywateli tego samego kraju. W zeszłym roku zdarzyło się to tylko dwa razy.

W rzeczywistości ostatni raz to się wydarzyło w Valladolid, w czerwcu ubiegłego roku, a Lucho Capra i Maxi Sanchez już tam byli. Argentyńczycy zdobyli wtedy swój jedyny tytuł razem z Juanem Tello i Federico Chingotto. W najbliższą niedzielę Lucho i Maxi skrzyżują się ze swoimi rodakami Sanyo Gutiérrezem i Agustinem Tapią, upadki Chingotto/Tello w półfinale.

To niewiarygodne, że w półfinale tego duńskiego nie było Hiszpanów Padel Otwarte dla panów! Z siedmioma graczami obecnymi w ostatnich czterech, Argentyna wyraźnie ma więc swoje ręce na tym duńskim otwarciu, teraz okaże się, która będzie świętą parą w najbliższą niedzielę w Kopenhadze.

Odpowiedź na World Padel Tour TV, tuż po finale kobiet!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !