Mecz wydawał się wyrównany, a czterech zawodników oscylowało wokół 35. pozycji w rankingu. World Padel Tour i dotrzymał słowa.

Rzeczywiście, niemieccy widzowie mogli zobaczyć trzysetowy mecz pomiędzy parami Amatriain/Godallier i Caparros/Navarro na stadionie pierwsza runda WPT German Open.

Gdyby Hiszpanie lepiej rozpoczęli mecz, to para francusko-hiszpańska potrafiła w drugim secie stoczyć prawdziwą walkę, wszędzie odrabiając straty. W ostatniej chwili Caparros i Navarro odzyskali kontrolę i po 2h22 walk odzyskali kontrolę: 6/3 5/7 6/2.

Oczywiście był to cios dla francuskich fanów i potrójnej mistrzyni Francji Léi Godallier, która przegrała z dwoma byłymi kolegami z drużyny.

Tahitianka i jej partner stoczą dobrą walkę, ale zmierzą się z parą, która w gorących momentach wykaże się większymi zasobami mentalnymi.

Odtąd wszystkie francuskie nadzieje pokładają w Alix Collombon, która rozpoczyna swój turniej z Loreną Rufo przeciwko Mapi i Majo Alayeto. Wynik tego spotkania można śledzić na stronie znacznik.

Marta i Teresa mogą teraz odpocząć po ósmej rundzie, która odbędzie się jutro przeciwko piątemu rozstawionemu, Icardo/Riera.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !