Od ósmego w Madrycie zdominowani przez Sanyo i Agustina Gutiérreza, Ale Galan i Juan Lebron chętnie zareagowali w tę środę na swoje wejście do rozgrywek w Niemczech.

I nawet jeśli na papierze nie mieli łatwego meczu, podopieczni Fernando Poggiego byli w stanie wykonać swoje zadanie przeciwko Francisco Gilowi ​​i Ramiro Moyano, którzy widzieli, jak sprawiają niespodziankę w Düsseldorfie.

Jednak w tę środę Hiszpanie nie mogli sobie żartować i zdołali uciec w dwóch setach, wygrywając 6/3 i 6/4. W najbliższy czwartek zmierzą się z Javim Lealem i José Diestro w meczu, który zapowiada się gorąco.

W pozostałych meczach, jak zobaczycie poniżej, faworyci spisali się na medal i osiem rozstawionych drużyn wystąpi w ósmym turnieju WPT German Open.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !