Klaśnięcie na koniec pierwszego turnieju World Padel Tour w Niemczech dwoma kuszącymi plakatami na zakończenie całkowicie szalonego tygodnia.

Pierwsze spotkanie od godz. 11 na kanałach grupy Canal Plus, podczas którego w tym sezonie będzie wyglądało jak klasyczne spotkanie pomiędzy parą numer jeden Josemaria/Sanchez i parą numer dwa Triay/Ortega. Ci ostatni będą chcieli zemścić się po porażce w zeszłym tygodniu na Madrid Masters z trudnymi zawodnikami numer jeden: druga najbardziej udana para World Padel Tour.

Po tym meczu mecz mężczyzn, z parą „niespodzianką”. Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno w olimpijskiej formie spotykają się z Juanem Lebronem i Alejandro Galanem, zwyciężył wczoraj przeciwko światowym numerom jeden.

Piękne plakaty dotyczące programu, które będą towarzyszyć komentarzom Laury Clergue i Sébastiena Heulota.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.