Skomplikowany dzień Francuzek World Padel Tour Niemieckie otwarcie. Według Léi Godallier i Eli Amatriaina, z niemieckim turniejem pożegnały się Alix Collombon i Lorena Rufo.

Po zdobyciu szóstego z rzędu tytułu mistrzyni Francji Alix Collombon marzyła o tym, aby po raz pierwszy wygrać z bliźniakami Alayeto. Ale weterani nie słyszeli tego w Düsseldorfie.

Rzeczywiście ci, którzy po sezonie odejdą na emeryturę, rozpoczęli spotkanie z hukiem, wystawiając drużynie francusko-hiszpańskiej notę ​​6/0.

Za Alix i Loreną dobrze odzyskały siły, ale nie udało im się przechylić drugiej rundy na swoją korzyść.

Sukcesem 6/0 6/4 Mapi i Majo położyli kres francuskim nadziejom w tym niemieckim Padel Otwórz i zakwalifikuj się do XNUMX/XNUMX finału, gdzie zmierzą się z Veronicą Virsedą i Claudią Jensen w meczu, który zapowiada się bardzo gorąco!

Aby śledzić resztę rundy XNUMX/XNUMX finału w Düsseldorfie:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !