Niespodzianka w World Padel Tour German Open z porażką Delfi Brea i Bea Gonzalez przeciwko Patty Llaguno i Lucii Sainz. W związku z tym finałowa czwórka zostanie rozegrana bez rozstawionych z numerem 3 i 4.

Od początku współpracy weterani Lucia Sainz i Patty Llaguno, niezbyt przekonujący, właśnie wykonali pierwszy krok w World Padel Tour Niemieckie otwarcie.

W meczu z młodzieżą dwie legendy padel świat pozbył się trzeciego rozstawienia tego niemieckiego turnieju, Brea / Gonzalez, w wielkiej walce w trzech setach. Nie daliśmy jednak zbyt wiele z siebie po przegranej pierwszego seta 3/6, ale psychicznie ta dwójka byłych numerów 2 wróciła do wyścigu udowadniając, że zawsze trzeba było na nich liczyć. Wygrali 1/2, 6/6, 4/6 i zakwalifikowali się do swojego pierwszego wspólnego półfinału.

Jutro zmierzą się z Martą Ortegą i Gemmą Triay, które bez problemu pozbyły się pary Iglesias/Fernandez: 6/3 6/2.

Jak Martita i Gemma, W piątek Paula Josemaria i Ari Sanchez byli bez zarzutu, wygrywając w dwóch setach z Virsedą/Jensenem: 6/4 6/4.

Jutro spotkają się z Tamarą Icardo i Virginią Rierą, które podobnie jak w Madrycie pozbyły się Sofii Araujo i Alejandry Salazar. Tym razem rozstawiony z numerem 4 stawił prawdziwy opór i popchnął rozstawiony z numerem 5 do rozegrania trzeciego seta, ale to nie wystarczyło, aby odnieść zwycięstwo. Tamara i Virginia wygrywają 7/6 4/6 6/4 i awansują do drugiego półfinału z rzędu.

Nie przegap reszty programu w Düsseldorfie, czyli ćwierćfinału mężczyzn!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !