Świetny start w półfinale World Padel Tour Wycieczka po Niemczech w tę sobotę od 11:XNUMX w Canal+. Oto ekscytujący program na ten dzień, z jedną dużą zmianą!

Pierwszy półfinał zostanie rozegrany od godziny 11:XNUMX, a plakat będzie przypominał zemstę. Superpiby spotkają parę Chingotto/Navarro. Po triumfie w Madrid Masters, czy Di Nenno i Stupaczuk przeciwstawią się agresji przeciwników? Odpowiedź w Canal+ sport 360.

Panie natychmiast, od godziny 13:1, przystąpią do jedynego w tej tabeli półfinału. Rzeczywiście, po kontuzji Tamary Icardo, numer XNUMX na świecie awansował do finału bez konieczności rozgrywania meczu, dzięki czemu będzie w doskonałej formie przed szesnastym finałem w sezonie.

W przypadku Triay/Ortega i Llaguno/Sainz nadal będziemy musieli odnaleźć się na dywanie w Düsseldorfie. Cel kluczowy: miejsce w finale.

Ostatnie i nie mniej ważne spotkanie dnia, gracze z numerem 1 na świecie spotkają się z byłą parą z numerem jeden na świecie. Po zaciętym meczu z Sanzem/Nieto Coello i Tapia będą musieli szukać nowego finału przeciwko parze Lebron/Galan, która wczoraj ucierpiała, przeciwko Ruizowi i Tello.

Aby śledzić mecze, przejdź do oddziały grupy Canal Plus, komentarze, w tę sobotę: Mathilde Brun i Adrien Maigret, Sebastien Heulot i Laura Clergue!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.