Początek półfinałów World Padel Tour Getafe Challenger dzisiaj o 10:00 i dobre wieści, możemy oglądać mecze za darmo na YouTube!

Chodźmy na ostatni kwadrat tego WPT Challengera z Getafe, z perspektywą bardzo dobrej rywalizacji. Zaczynamy o 10 rano z kobiecą przeciwniczką godną Open lub Master: Alayeto/Alayeto vs Gonzalez/Ortega!

Potem przyjdzie kolej na dżentelmenów na torze, z meczem, który również zapowiada się bardzo otwarcie między Piñeiro / Martinez i Bautista / Garcia.

Wznowione dziś po południu o 16:30 przez spotkanie imponującej Carli Mesy i Claudii Jensen z Martą Marrero i Lucią Sainz. Czy outsiderom uda się pokrzyżować plany dawnych numerów 1?

Zakończymy niespodzianką turnieju Huete / Jimenez Casas, która będzie musiała zmierzyć się z wielkimi faworytami zawodów: Miguelem Lampertim i Jonem Sanzem!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !