Jego pomocnik Dorian De Meyer kontuzjowany, Thomas Vanbauce połączył siły ze Szwedem Rikardem Råådem na WPT Człowiek Padel Otwórz.

I to na korcie numer 2 z 4Padel de Colomiers, że ten nowy związek zadebiutował przeciwko Hiszpanom Pau Flores i Ferranowi Gonzalezowi Zamorano.

Z tym graczem o stylu podobnym do jego zwykłego kolegi z drużyny, Thomas był w stanie ustanowić swój charakterystyczny styl gry, składający się z ostrych salw i potężnych uderzeń. Dominując przeciwko dwóm graczom, którzy grali w swoim pierwszym międzynarodowym turnieju, para francusko-szwedzka odniosła sukces swojego wejścia, wygrywając 6/2 7/5. Świetny występ dla dwóch poznających się graczy.

Thomas Vanbauce: „Wczoraj przyjechaliśmy do Tuluzy, więc trenowaliśmy tylko przez 45 minut. Nigdy ze sobą nie graliśmy, więc ten pierwszy wygrany mecz to dobre doświadczenie. »
Rikard Rååd: "Thomas gra bardzo dobrze, dużo miażdży, a ja lubię ten rodzaj gry. Po raz pierwszy udaje nam się dobrze zagrać razem. Całkiem dobrze się rozumiemy. Nagle mecze są otwarte, wszystko może się zdarzyć. Warunki są szybkie, co nam odpowiada. Zobaczymy, jak się sprawy potoczą, ale wydaje się, że można uzyskać dostęp do podglądów!”

Thomas i Rikard zmierzą się dziś po południu o 17:00 z Hiszpanami Iago Gonzalez Nino (167) i Manuel Prado Prego (126).

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.