Nie jesteśmy już obecni Vincent Clerc, były reprezentant francuskiego rugby. Pochodzi z Isère, ale w czasie pobytu na Stade Toulousain naznaczył umysły miłośników. Wierny różowemu miastu pozostanie tam nie krócej niż 14 sezonów, w których będzie wyróżniał się jako skrzydłowy i wygrywał wiele tytułów.

W ostatnich latach były reprezentant Francji zamienił raki i ochraniacze na usta na pala i buty piłkarskie. padel. Prawdziwy fan tego sportu, jest jednym z tych byłych sportowców, którzy na nowo odkrywają przyjemność gry i nowe wyzwanie w 20×10.

Z tej okazji jest to za pośrednictwem konta na Instagramie World Padel Tour Człowiek Padel Otwórz qu"wysyła wiadomość do wszystkich entuzjastów i umawia ich na spotkanie od 13 do 19 czerwca w pałacu sportowym André Brouat w Tuluzie, aby przybyli i wzięli udział w tym wydarzeniu, które zgromadzi najlepsi gracze na świecie.

Kredyt zdjęciowy: Klub tenisowy Buisse

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.