Po wyjątkowym pojedynku Franco Stupaczuk i Pablo Lima pokonali Juana Lebrona i Alejandro Galana i zdobyli tytuł w Tuluzie.

Niedawno utworzona para zdołała wykorzystać okazję przeciwko światowym numerom 1, którzy byli dzisiaj trochę w środku. Mimo wyrównanego meczu, w każdym ważnym punkcie czuliśmy, że równowaga niewątpliwie skłania się ku Stupa/Lima.

Popychany przez publiczność, która przybyła licznie i widocznie nadal rozczarowana nastawienie Gracze z Mariano Amat zeszłej nocy, Brazylijczyk i Argentyńczyk byli dziś w świetnej formie. To całkiem logiczne, że wygrali wyrównany mecz, ale wydawało się, że go opanowali. Zepchnięci do granic możliwości w ćwierć i pół, Lebron i Galan czuli, że w tę niedzielę brakuje soku.

Poza tym, że „outsiderzy” dnia jako pierwsi umieścili swoje nazwisko na tej liście WPT Człowiek Padel Otwórz Otwórz, musimy też zdać sobie sprawę z wyczynu 10 i 12 na świecie, którzy wygrali w dwóch setach z najlepszą parą na świecie.

Lima i Stupa pokazują, że teraz będziemy musieli na nich liczyć. Bardzo dobry znak dla Mistrza Valladolid, którego pre-previas rozpoczęło się wczoraj!

Wynik końcowy: Zwycięstwo Stupaczuk / Lima 7-6 6-4 (po 1h53 gry)

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.