Le World Padel Tour Alfafar Challenger ledwo ukończony że Cordoba Open już się rozpoczął. Przyjrzyjmy się różnym tabelom.

Dziś rozpoczęły się preprevias Cordoba Open. Po zwycięstwie dzisiejszego ranka z Alamedą / Varo, Bastienem Blanqué i Thomasem Leygue, jedyni Francuzi biorący udział w tych prekwalifikacjach przegrali tego wieczoru z Bautistą / Garcią: 4/6 1/6.

Jutro po południu Benjamin Tison i Javi Pérez zagrają razem swój pierwszy Open. Francuz i jego nowy partner przeciwstawi się zwycięskiej parze meczu pomiędzy Diaz (83) / Tamame (123) i Fermosell (123) / Yribarren (110).

W środę jak zwykle znajdziemy nasze dwa główne losowania francuskie. Alix Collombon i Jessica Castello zmierzą się z zupełnie nowe stowarzyszenie Galan (29) / Navarro (41), natomiast Léa Godallier i Ari Cañellas o godzinie 18 oprotestują Xenię Clascę (30 l.) i Annę Cortiles (54 l.).

Wśród najlepszych można się zastanawiać, czy Ale Salazar i Gemma Triay zdołają zdobyć piąty tytuł z rzędu. Ich najwięksi rywale, Paula Josemaria i Ari Sanchez, powrócą po nieobecności na Minorce. Liczby 2 zrobią wszystko, aby spróbować położyć kres niesamowitej serii graczy Rodri Ovide.

Dla mężczyzn Lebron i Galan są w świetnej formie i będą chcieli kontynuować swój rozpęd. Rozczarowujący za debiut, pary Lima / Ruiz i Coello / Bela będą dążyć do odzyskania szczytu stawki, podczas gdy Di Nenno / Navarro, który pozostaje w 4 kolejnych finałach, po raz kolejny będzie jednym z faworytów. Krótko mówiąc, spodziewamy się wielkich walk, jak zawsze na WPT!

Znajdź wszystkie stoły klikając ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !