Gdy gra się teraz rozgrywa World Padel Tour Mistrz Marbelli, oto obrazy Wiednia Padel Otwarte już się skończyły.

W sezonie, który jest bardziej międzynarodowy niż kiedykolwiek, World Padel Tour w najbliższą niedzielę postawi swoje walizki w Austrii, aby uczcić wiedeńskie Padel Open.

Spada frekwencja

Wśród mężczyzn nie możemy powiedzieć, że turniej był pełny, ponieważ zarejestrowanych jest tylko 69 par, w tym 3 Wild-Cards. W przedprewiach nie znajdujemy żadnej trójkolorowej pary. Wśród panów jedynym reprezentantem Francji będzie Benjamin Tison. Kojarzony jak zawsze z Teo Zapata, zawodnik Ile-de-France rozpocznie swój turniej w poniedziałek przeciwko zwycięzcom meczu Benitez / Solbes przeciwko parze z pre-previas.

Nie martw się, najlepsi gracze na torze będą obecni w Wiedniu i spodziewamy się na początku świetnych starć, takich jak Gonzalez / Ruiz vs Nieto / Yanguas lub Lamperti / Sanz vs Belluati / Moyano.

Więcej niespodzianek wśród pań?

Wśród pań, jak zawsze, w losowaniu głównym będą dwie Francuzki i możemy powiedzieć, że były raczej faworyzowane w losowaniu! Rzeczywiście, pary Castello/Collombon i Godallier/Navarro zmierzą się z kwalifikacjami. W przypadku zwycięstwa Alix i Jessica staną w opozycji do zwycięzcy bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Brea/Icardo i Nogueira/Villalba, natomiast Léa i Teresa spróbują zemścić się przeciwko Marrero/Sainz!

Inne pierwsze okrążenia wydają się nam nieco niezdecydowane, myślimy przede wszystkim o tym między Iglesias/Osoro i Carnicero/Martinez, a nawet między Goenaga/Rufo i Araujo/Talavan!

Znajdź wszystkie tabele poniżej:

Preprevias mężczyźni

Panie preprevias

Previas mężczyźni

Panie Previas

Główni mężczyźni przy stole

Główny remis panie

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !