Po raz drugi w ciągu dwóch tygodni drogi Sergio Alby i Raula Marcosa skrzyżowały się z parą francusko-hiszpańską i Iberyjczycy ponownie zwyciężyli.

Po zdominowaniu Ivana Garcii i Daniela De Castro w pierwszej rundzie (6/4 6/1) Thomas Leygue i Ferran Insa pokładali duże nadzieje pomścić Benjamina Tisona i Victora Menę w drugiej rundzie WPT Madrid Master. Rzeczywiście, na Roland-Garros mieszkaniec Ile-de-France i jego partner przegrali pod koniec napięcia z hiszpańską parą.

Niestety dla Thomasa i Ferrana Alba i Marcos byli w ten weekend w stolicy Hiszpanii zbyt silni. Zwycięskie 6/2 6/4 położyły kres francuskim nadziejom pokładanym w previa tego madryckiego mistrza. Benjamin i Victor zawsze mogą się pocieszyć stwierdzeniem, że ich oprawcy przegrali w następnej rundzie: 6/4 4/6 6/2 z Sansem/Zapatą, rozstawionym z 1. miejscem w tych kwalifikacjach.

W poniedziałkowe popołudnie osiem par będzie walczyć o bilet w eliminacjach ostatni kwadrant.

Znajdź zaktualizowaną tabelę ogłoszeń z wyprzedzeniem tuż poniżej. Jak widać, niespodzianek było całkiem sporo!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !