Trzeci etap maratonu czterech turniejów narzuconych w tym miesiącu przez World Padel Tour dla graczy Madrid Master odbędzie się w dniach 19-26 września.

Po Portugalii i ledwie wróciły ze Sztokholmu gwiazdy padel świat będzie zatem konkurował w stolicy Hiszpanii, a stawką będzie nagroda pieniężna ponad 22 000 € dla zwycięskiej pary i ponad 14 000 € dla duetu finalistów – zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Całkowicie szalona część obrazu

Wspaniała wiadomość dla mężczyzn, związana z ewolucją światowego rankingu, Paquito Navarro i Martin Di Nenno nie są już rozstawieni 2, ale 3, co obiecuje im potencjalny półfinał przeciwko światowemu numerowi Galanowi i Lebronowi. Ten blat stołu będzie również obszarem zaminowanym, gdzie Chingotto / Tello i Belasteguin / Coello będą chcieli zagrać w spoilsport.

Na dole tabeli znajdziemy większość Argentyńczyków: nowo rozstawiona Tapia nr 2 / Gutierrez mogła znaleźć w połowie innego Argentyńczyka, Franco Stupaczuka, związanego z brazylijskim Pablo Limą, tworzącego rozstawioną 4. Muszą uważać na Momo Gonzaleza i Ale Ruiza w ćwierćfinale, podczas gdy Maxi Sanchez i Lucho Capra mogą zmierzyć się z Tapią i Sanyo na tym samym etapie.

Wśród dziewcząt na świecie nr 1 Salazar / Triay znalazły się siostry Alayeto w ćwiartce i Lucia Sainz / Marta Marrero w połowie. Rozstawiony z dwoma zawodnikami Ari Sanchez/Paula Josemaria potencjalnie będą musieli ominąć Delfi Brea/Tamarę Icardo, a następnie Beę Gonzalez/Martę Ortegę, aby wywalczyć sobie drogę do finału.

Salazar Triay Sanchez Josemaria WPT 2022 Vigo finał
Czy finał pomiędzy rozstawionymi 1 i 2 jest nieunikniony dla dziewcząt?

Dwie Francuzki i dwie Francuzki w biegu

Po stronie francuskiej w losowaniu nie zepsuły się Léa Godallier i Teresa Navarro, które będą przeciwstawić się Carla Mesa / Lorena Rufo od 1/16e. W przypadku zwycięstwa to Sainz i Marrero (TdS 4) powinni zaprezentować się na drodze do pary francusko-hiszpańskiej w ósmym miejscu. Alix Collombon i Jessica Castello mogą ponownie zmierzyć się z pięcioma rozstawionymi Riera / Llaguno, para, z którą zmierzą się jutro w Szwecji. Ale do tego najpierw trzeba będzie wyeliminować Bidahorrię / Fernandeza w 5/1e (i że Riera/Llaguno dominuje w tym samym czasie Piltcher/Pujals).

Jeśli chodzi o Benjamina Tisona i Hiszpana Martina Piñeiro, będą musieli przejść przez dwie rundy previas (pierwsza potencjalnie przeciwko Pablo Garcia / José Jimenez, poniedziałek około godziny 11:12), aby zintegrować stół finałowy. Wcześniej, w pre-previas, Thomas Leygue będzie rywalizował od soboty około 30:XNUMX. Związany z Gonzalo Diaz, zmierzy się z parą Andornino / Peyrera.

Szczegóły tabel

Główni mężczyźni przy stole

Previas mężczyźni

Preprevias mężczyźni

Główny remis panie

Panie Previas

Panie preprevias

Jerome Arnoux Journliaste

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.