Dużo się o tym mówiło, na gali zadebiutuje kilka nowych par Caja Magica w niecały tydzień podczas World Padel Tour Mistrzowie Madrytu.

Ostatni mecz Limy z Lebronem/Galanem?

A dzięki losowaniu dwóch z nich znajdzie się w pierwszej rundzie. Rzeczywiście, Sanyo i Agustin Gutiérrez ponownie połączą siły z byłym partnerem tego ostatniego, José Rico, i jego nowym kolegą z drużyny Jorge Ruizem. Czy rodzinna para może zacząć od zwycięstwa?

Będziemy także śledzić debiut Momo Gonzaleza i Javiego Garrido, którzy staną w opozycji do innego niedawnego stowarzyszenia Garcia/Ramirez, które już wyrobiło sobie markę, zdobywając set od niemal niezwyciężonych Coello i Tapii.

Do najciekawszych starć pierwszej rundy zaliczyć będziemy przede wszystkim niezdecydowany pojedynek Augsburgera/Libaaka z Del Castillo/Benitezem. Na swój ostatni wspólny turniej Edu Alonso i Juanlu Esbri, którzy chcą zakończyć turniej w dobrym stylu, dziedziczą legendy Lampertiego i JM Diaza. Pablo Lima, który po zakończeniu turnieju przejdzie na emeryturę, stoczy galowy mecz z Agustinem Silingo przeciwko Lebronowi i Galanowi. Czy starszym uda się dokonać tego wyczynu?

Trudny dla Collombona/Rufo

Bardzo skomplikowane losowanie Alix Collombon i Loreny Rufo w Madrycie. Para francusko-hiszpańska, która wychodzi z ćwierćfinału Rolanda Garrosa odziedziczony po Gemmie Triay i Marticie Ortedze. Lyonnaise i jej koleżanka z drużyny są zatem zmuszone występować od pierwszej rundy.

Nie jest to łatwy remis, ale jeszcze bardziej łagodny dla Léi Godallier i Eli Amatriaina, którzy zmierzą się z Aną Catariną Nogueirą i Beą Calderą, parami pokonanymi w ósmym meczu Greenweez Paris Major przez… Collombona/Rufo!

Na papierze najbardziej nierozstrzygniętym meczem pierwszej rundy jest mecz pomiędzy weteranami: Alayeto/Alayeto kontra Llaguno/Sainz!

Z góry Francuz

Z wyprzedzeniem będziemy uważnie śledzić wyniki Thomasa Leygue'a i Ferrana Insy, którzy rozpoczynają rywalizację z Ivanem Garcią (145) i Danielem De Castro (143). Francuz i jego partner z pewnością będą mieli udział w tym spotkaniu zaplanowanym na sobotę w południe.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !