Alix Collombon i Lorena Rufo zgłosiły się do konkursu we wtorek o godz World Padel Tour Madryt Mistrz.

W obliczu drugiego rozstawionego Ortegi/Triaya para francusko-hiszpańska wiedziała, że ​​jest skazana na wyczyn w Caja Magica.

A jeśli Alix i Lorena mieli bardzo dobre momenty – zwłaszcza zdobywając pięć break pointów (w tym trzy konwertowane) – to zazwyczaj nigdy nie byli w stanie tak naprawdę umieścić ich na tablicy wyników, a liczba 2 przyspieszała za każdym razem, gdy on musiał.

Końcowy wynik 6/3 6/3 dla Martity i Gemmy, które zdobyły 60% punktów i sześciokrotnie (na dziesięć okazji) przejęły serwis rywalek. W czwartek zmierzą się z Martą Caparros i Teresą Navarro, które w dwóch setach zdominowały młodą Arruabarrenę i Fernandeza: 6/4 6/2.

Dla Collombona i Rufo jest to zatem (już) koniec tego etapu w Madrycie. Lyonka i jej partner, którzy najwyraźniej nie zostali rozpieszczeni w losowaniu, z pewnością będą nieco sfrustrowani, ponieważ przyjechali pewni siebie po dotarciu do ćwierćfinału turnieju Roland-Garros. Oczywiście mają nadzieję na łatwiejszy mecz w przyszłym tygodniu w Niemczech, na WPT German Padel Open.

Od teraz wszystkie francuskie nadzieje związane z madryckim mistrzem pokładają nadzieję w Léi Godallier, która jutro wystartuje ze swoim partnerem Eli Amatriainem przeciwko Ana Catarina Nogueira i Bea Caldera.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !