Pierwszy duży występ Sanyo Gutiérreza i jego siostrzeńca Agustina, którzy pokonali Juana Lebrona i Ale Galana w XNUMX/XNUMX finału WPT Madrid Master.

Tak naprawdę nie widzieliśmy tego nadchodzącego! Dla ich drugi wspólny turniej (po Doha 2022) Sanyo i Agustin Gutiérrez odnotowali pierwszy znaczący występ wśród mężczyzn w Madrycie, dominując nad Lebronem i Galanem.

Zawodnicy nowo trenowani przez Fernando Poggi dobrze rozpoczęli mecz, wygrywając pierwszego seta 6/4 i przełamując od początku drugiego aktu. Jednak z tyłu walka obróciła się na korzyść Argentyńczyków, którzy wiedzieli, jak wykorzystać nieco powolne warunki i wycofać się, aby wyrównać po jednym secie w tie-breaku, którego Hiszpanie, choć trzeba przyznać, trochę przeoczyli.

z Znaleziono Sanyo, członkowie rodziny Gutiérrez podjęli prawdziwą walkę i byli w stanie udaremnić rozstawienie z numerem 3 i zapewnić sobie zwycięstwo, zdobywając jednocześnie o dwa punkty mniej w całym meczu. Argentyńczycy, którzy wykazali się dużą siłą psychiczną, o czym świadczy sześć zdobytych punktów w złocie z siedmiu, ten wielki szok wygrali w 2h36: 4/6 7/6 6/4.

Pierwszy turniej i już pierwszy duży występ Sanyo i jego siostrzeńca. Czy uda im się to powtórzyć jutro przeciwko zwycięzcom meczu Bela/Yanguas i Capra/Sanchez (który obecnie rozgrywany jest na ścieżce 3)?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !