Po bardzo ważnym meczu Fernando Belasteguin i Arturo Coello wygrali w sobotę z Federico Chingotto i Juanem Tello w półfinale WPT Madrid Master.

Podczas gdy zaczęli z hukiem, nie pozostawiając prawie żadnych opcji swoim przeciwnikom, Bela i Coello zobaczyli, że Chingotto i Tello całkowicie wrócili do gry. Obejmując prowadzenie dzięki perfekcyjnym piłkom z „Super Raton” i potężnym uderzeniom z „El Gato”, zawodnicy Gaby Reca szybko złapali seta wszędzie.

Ostatnia runda zaoferuje publiczności Caja Magica wspaniały spektakl, z napięciem i odwróceniem sytuacji. Wreszcie, jak widać w poniższych statystykach, jest to najbardziej zasłużona para, która zwycięży w ten sobotni wieczór.

Dzięki temu sukcesowi Fernando Belasteguin i Arturo Coello zagrają jutro w trzecim finale sezonu. W obliczu Alexa Ruiza i Momo Gonzaleza, ludzie Gustavo Pratto będą faworytami na papierze. Czy mogą ponownie wydać? występ w Miami ?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !