To ogromna niespodzianka dnia na World Padel Tour ! Miguel Benitez i Gonzalo Rubio wyeliminowali Juana Lebrona i Ale Galana.

Po bardzo zaciętej walce Miguel Benitez i Gonzalo Rubio zdołali dokonać wyczynu przeciwko numerom 1 wczoraj w XNUMX/XNUMX finału.

W swojej pierwszej karierze ósmej młody Miguel Benitez (25), związany z leworęcznym Gonzalo Rubio, nie mógł marzyć o lepszym scenariuszu. Nowa para pokonała ostatnie zwycięzcy Greenweez Paris Premier Padel Major pod koniec nieoddychającego tie-breaka.

Podsumowanie ósmego (przedstawiony mecz zaczyna się o 08:32 na filmie)

Podczas gdy numery 1 wygrały pierwszego seta 6/3 i wydawały się nastawione na nowy sukces, byli świadkami powrotu swoich przeciwników, którzy przekazali im 6/1, aby podnieść wynik. Ostatnia runda była bardzo blisko i w końcu słabsi odeszli ze zwycięstwem 3/6 6/1 7/6 (6).

Dzięki temu sukcesowi znajdziemy ich dzisiaj przeciwko miejscowym Momo Gonzalez i Alex Ruiz w meczu o andaluzyjskim smaku, ponieważ Benitez pochodzi z Kadyksu, a Rubio z Sewilli!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !