Le World Padel Tour odzyskuje swoje prawa po tygodniu relaksu. Do zobaczenia w Maladze w sobotę na rozpoczęcie pre-previas.

Zaczniemy jak zwykle od pre-previa mężczyzn i znajdziemy tam Francuza Thomasa Leygue, który tym razem będzie kojarzony z Godo Diazem. Ten legendarny zawodnik to nikt inny jak brat Mati, trenera tricolora. Francusko-argentyński duet zmierzy się w najbliższą sobotę o 11:30 z Marcosem Gonzálezem Blanco/José Manuelem Ortizem, parą trzymającą wild-card. W przypadku zwycięstwa Thomas i Godo zmierzą się z rozstawionymi 7 z tych prekwalifikacji: Pedro Meléndez / Miguel González.

W poniedziałek rano, o 09:30, w drugiej rundzie zadebiutują Benjamin Tison i Teo Zapata. Nieważne co będzie przeciwko parze z previas i równie dobrze może to być ta składająca się z Thomasa Leygue'a i Godo Diaza. W tym celu francusko-argentyński duet będzie musiał jeszcze wygrać cztery mecze z rzędu!

Również w poniedziałek Melissa Martin powróci do WPT. Francuzka i jej partnerka Bruna Albuquerque zmierzą się o 118:173 z Eunice Rodriguez (11) i Mafaldą Fernandes (30). Mecz, który wydaje się być w zasięgu pary francusko-portugalskiej!

W środę, jak zawsze, będziemy mieli dwa główne losowania Francji, Léa Godallier i Alix Collombon. Jeśli dwie pary francusko-hiszpańskie odziedziczyły sekcje w pierwszej rundzie, czujemy, że wciąż mają szansę zagrać.

Dla Alix Collombon i Jessiki Castello jest to bardzo gorący mecz, który zapowiada się przeciwko rozstawieniu numer 7 składającemu się z Aranzazu Osoro i Victorii Iglesias. Rzeczywiście, para hiszpańsko-argentyńska ma nieco trudny początek sezonu, co Francuzka i jej partner mogliby bardzo dobrze wykorzystać. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 09:30.

W konfrontacji z Léą Godallier i Teresą Navarro, to bliźniaki Alayeto (TS8) zaprezentują się w środowe popołudnie. Jeśli Majo i Mapi wrócą po byciu? oboje ranni, mają doświadczenie, które automatycznie czyni je faworytami spotkania. Ale Teresa i Léa, które miały dobry mecz z nimi w Getafe, mogą w tym tygodniu zagrać w karty!

Wszystkie tabele poniżej:

Panie preprevias

Panie Previas

Główny remis panie

Preprevias mężczyźni

Previas mężczyźni

Główni mężczyźni przy stole

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !