To para, która nie wywołuje fal, a mimo to jest bardzo poważna. Lucas Bergamini i Victor Ruiz wygrali w piątek mecz pomiędzy parami hiszpańsko-brazylijskimi i zakwalifikowali się do swojego pierwszego półfinału w WPT.

Dziś po południu w Malmö rozpoczęły się ćwierćfinały mężczyzn. I dla pierwszego meczu znaleźliśmy dwie pary outsiderów, z Campagnolo / Esbri po jednej stronie i Bergamini / Victor Ruiz po drugiej. I to właśnie para bardziej doświadczona okazała się dzisiaj najsilniejsza.

Rzeczywiście, za Bergaminim, który zdominował prawą przekątną, narażając swojego rodaka i byłego kolegę z drużyny Campagnolo na kłopoty z bandejadługo, duet dał bardzo dobry występ. Po swoim partnerze Victor Ruiz pokazał kilka bardzo dobrych rzeczy, wykonując woleje z bekhendu przy bramce, które często trafiały w sedno. Mieszkaniec Kartageny miał nawet luksus zakończyć spotkanie wspaniałym wyjściem z toru.

Dominators, Lucas i Victor logicznie wygrali 6/3 7/5 i zakwalifikowali się do swojego pierwszego półfinału na mundialu World Padel Tour. Jutro będą starali się spełnić swoje marzenie przeciwko zwycięzcom meczu pomiędzy Stupa / Di Nenno (TS2) a Garrido / Gonzalez (TS6). Spotkanie wkrótce w Canal Plus Sport 360.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !