To był duży cios dla fanów padel w tym tygodniu, którzy musieli czekać w ten piątek aby w końcu zobaczyć mecze tego WPT Malmö Open. Po czterech dniach rywalizacji bez możliwości oglądania konfrontacji przyszedł czas na ćwierćfinał z sześcioma świetnymi występami na korcie centralnym i dwoma na korcie nr 2.

Rozpoczęcie meczów w Szwecji zaplanowano na godzinę 10:XNUMX, z dużym plakatem: Gemma Triay i Marta Ortega ponownie spotykają się z weteranami Lucią Sainz i Patty Llaguno, zwycięzcy bardzo sprawnej pary Osoro/Castello. Wiemy, że numer dwa na świecie często walczy z doświadczonym Sainzem i Llaguno. A jeśli Gemmie i Marticie nadal się to udało, musimy spodziewać się wielkiego meczu na środkowym torze.

Drugi mecz poranka: Paula Josemaria i Ariana Sanchez zmierzą się z Claudią Jensen i Veronicą Virsedą.

Ostatnia poranna zmiana, spotkanie outsiderów z półfinalistą, który z pewnością będzie nieoczekiwany w tym Malmö Open. Victor Ruiz i Lucas Bergamini zmierzą się z Juanlu Esbri i Lucasem Campagnolo.

Na scenie pojawią się wielkie nazwiska wśród mężczyzn od 16:XNUMX na torze centralnym. Najpierw znajdziemy les Superpiby przeciwko Momo Gonzalezowi i Javiemu Garrido, które nabierają tempa w Szwecji.

Dalej spotkanie Galan / Lebron w obliczu trzeciego zaskoczenia tych kwartałów, Arroyo i Alonso, który w 5/XNUMX finału źle potraktuje piątego rozstawionego Ruiza/Tello.

I wreszcie nowa opozycja pomiędzy Coello/Tapia et rodziny Gutiérrezów, który cierpiał od początku tego turnieju, ale za każdym razem wychodził z tego!

Mecze będą dostępne na kanałach Grupy Canal Plus.

HARMONOGRAM Ćwierćfinału MALMO OPEN

Pozostałe dwa ćwierćfinały kobiet, Riera/Icardo przeciwko Salazarowi/Araujo i Brea/Gonzalez przeciwko bliźniakom Alayeto, odbędą się na korcie nr 2 i nie będą transmitowane. Nadal możesz śledzić ewolucję wyniku za pośrednictwem znacznik.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.