Jeśli wielcy faworyci pozostaną nie do pokonania od początku World Padel Tour Malmö Open, pozostałe czołowe drużyny rozstawione w Szwecji cierpią.

A po kilku niespodziankach, w połączeniu z wycofaniem Chingotto / Navarro wśród mężczyzn, niezależnie od tego, co się stanie, będziemy mieli parę, która nie będzie w czołówce rozstawionych wśród mężczyzn.

Rzeczywiście duety Bergamini / V.Ruiz i Campagnolo / Esbri zmierzą się ze sobą w najbliższy piątek, jedna z tych dwóch par dołączy do ostatniej czwórki.

Ponadto Alexa Arroyo i Edu Alonso, który wczoraj wypuścił Tello / Ruiz, w najbliższy piątek spróbuje sprawić wielką niespodziankę i jeśli im się to uda, w półfinale dwie pary nie znajdą się w pierwszej ósemce!

Oczywiście nic jeszcze nie zostało zrobione, ale w tabeli wyraźnie widać, że za wielkimi nazwiskami sytuacja jest bardziej skomplikowana pod koniec sezonu.

Ci outsiderzy wnoszą trochę świeżego powietrza i obiecują nam wspaniały dzień w ćwierćfinale!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !